Повернутися до звичайного режиму

Історія закладу освіти

/Files/images/ЗОШ №3 веб.jpg

Днем народження нашої школи стало 1 вересня 1957 року. Відкрили свято перший директор Киричук Олександр Васильович, професор, член-кореспондент Академії педагогічних наук, та заступник директора Решетова Олександра Матвіївна, а відзна­чили цей знаменний день у будівлі барачного типу двадцять учителів та 150 школярів. Поступово колектив зростав чисельно, мужнів професійно.

У 1963 році навчальний заклад відзначив новосілля в при­міщенні, що вмістило більше тисячі осіб, по вулиці Грушев­ського, 19, працюють плідно й донині, як одна сім'я, учні і й мудрі педагоги.

Завжди школі таланило на добрих і розумних керівників. Шляхом знань вели дітей вимогливий Федорук Олексій Дмитрович, життєрадісна оптимістка Ковальчук Єлизавета Никифорівна, стримана Романчук Галина Дмитрівна, розсудливий, демократичний Моренно Олександр Віталійович, мудрий, турботливий новатор Вознюк Василь Степанович, урівнова­жений, толерантний Мороз Юрій Костянтинович, який очолює колек­тив до тепер. Це вони утверджували, зміцнювали й роз­вивали традиції закладу, запроваджували новації. Протягом усіх цих років школа виховувала підростаюче покоління відповідно до вимог часу.

Працювати по-новому, враховуючи інтереси конкретного педа­гога, школяра, навчив Васи ль Степанович Возник, нині працює у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти. Він започаткував бал олімпійців, на який запрошуються не лише учні-призери предметних олімпіад, конкурсів, турнірів, але й їх батьки, учителі, спонсори.

Школа №3 по праву завоювала собі авторитет тим, що тур­бується про майбутнє своїх вихованців. У ній, єдиній у місті, з 1969 року до відкриття міжшкільного навчально-виробничого ком­бінату було організовано навчання автосправі з врученням випускникам посвідчень водія категорій "В", "С". В одній із перших тут з'явився комп'ютерний клас, класи з поглибленим вивченням хімії, математики, правознавства, правознавства, проводилася диференціація учнів за нахилам та здібностями,

Кiлькiсть переглядiв: 1320