ХОДИТЬ СВІТОМ МИКОЛАЙ

Театралізоване свято

За вікном сніжок летить,
Вітром завіває,
То ж спішіть усі до нас
На свято Миколая!

/Files/images/novini/Ходить світом Миколай4.jpg

19 грудня в Україні відзначають свято Миколая, який є покровителем дітей. Цього дня вони чекають з нетерпінням. За звичай, у ніч з 18 на 19 грудня, Святий приносить чемним дітям подарунки і кладе їх під подушку або в черевик, а неслухняним він з натяком приносить різочки , які лишає в куточку.

Доброю традицією в нашій школі стало проведення театралізованого свята «Ходить світом Миколай» для 1-2 та 3-4 класів. Розпочали дійство Ангели, які сповістили про наближення свята, розчищати дорогу для Миколая їм допомагав Вітер, а Чортик умудрився украсти чарівну книжку у Ангелів, за що був наказаний Святим Миколаєм ( Місєвра Назар).

/Files/images/novini/Ходить світом Миколай.jpg Учень 1- В класу Мельник Арсен майстерно зіграв Антипка, учениця 2-А класу Немчак Анна ( Яринка) та учениця 11-го класу Мотовилець Анастасія ( тітонька Ганнуся) показали сценку «Одного зимового вечора». Діти читали вірші про Миколая, співали пісні «Ой хто, хто Миколая любить» та «Ходить світом Миколай».

На завершення свята усі учні 1-4 класів отримали від Святого Миколая солодкі подарунки.

Театралізоване дійство підготували завідувач шкільної бібліотеки Комарова Н.Г., педагог-організатор школи Мельник С.Я., класоводи 2-Б та 3-В класів Музичук О.Л., Мацьоха О.В.

/Files/images/novini/Ходить світом Миколай2.jpg

/Files/images/novini/Ходить світом Миколай3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 55