ВІРИШ – НЕ ВІРИШ

Година здоров’я

/Files/images/novini/віриш-не віриш.jpg Куріння – це форма наркотичної залежності, надто небезпечна звичка. За офіційною статистикою в Україні щороку від хвороб, пов язаних з курінням, помирає 120 тисяч осіб. Нікотин, що міститься в цигарках, сигаретах, сигарах та люльковому диму, є сильною отрутою. Запалена цигарка – це «унікальна хімічна лабораторія». Нікотин викликає захворювання органів дихання, травлення, серцево-судинної системи тощо. До складу тютюнового диму входить близько 40 речовин, що мають канцерогенну дію і можуть стимулювати утворення злоякісних (ракових) пухлин. У затятих курців може знижуватися гострота зору, слуху. Ця шкідлива звичка отруює життя не тільки активним, а й пасивним курцям.

18 січня 2018 року у 5-В класі відбулася година здоров я «Віриш – не віриш». Учні отримали інформацію про «тютюнову « статистику України, дізналися як впливають цигарки на організм молодої людини, відповіли на питання гри «Віриш – не віриш».

Микола Амосов говорив: « Людина сама відповідає за своє здоров я і тільки сама може його зберегти».Словами видатного українського лікаря-хірурга завідувач шкільної бібліотеки Комарова Н.Г., яка підготувала годину здоров я, завершила свою розповідь про шкідливість куріння.

Кiлькiсть переглядiв: 89