«АЗБУКА ДОРІГ»


/Files/images/bbloteka/IMG_2917.jpg

«Відомо всім, що найдорожчий скарб кожної людини – це її власне життя і здоров’я. А безпека на дорозі – це, насамперед, запорука тривалого й активного життя. Щороку в Україні приблизно 500 школярів потрапляють у дорожньо-транспортні пригоди. Найбільше серед них пішоходів – 350. Якщо порівняти ці дані з кількістю учнів у класі, то виходить, що в Україні щороку потрапляють у ДТП приблизно десять класів. Тому так необхідно дотримуватися Правил дорожнього руху»,- розпочала годину спілкування «Азбука доріг» у 3- А класі завідувач шкільної бібліотеки Комарова Н.Г.

Далі - коротка історія впровадження правил дорожнього руху, пояснення значення слова «світлофор» та історія його виникнення. Учні активно відповідали на вікторину з правил вуличного руху, розповідали про власні асоціації до слова «дорога», читали вірші. Наталя Григорівна провела бібліографічний огляд літератури на цю тему.

На завершення години спілкування було проведено практичне заняття на вулиці, під час якого школярі повторили терміни «пішохід», «пішохідний перехід», «зебра», «перехрестя», «проїжджа частина дороги», «тротуар», знак «Діти на дорозі», пригадали, як правильно переходити дорогу на пішохідному переході.

Цей захід було проведено 07.09.2017 року в рамках місячника безпеки руху «Увага! Діти на дорозі!», який традиційно проходить у вересні .

/Files/images/bbloteka/IMG_2919.jpg

/Files/images/bbloteka/IMG_2924.jpg

/Files/images/bbloteka/IMG_2934.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 44